Individuální výuka angličtiny– ideální pro zaneprázdněné

Individuální výuka angličtiny je dobrou volbou pro ty, kteří nemohou chodit na pravidelné hodiny, jejich pracovní doba je velmi flexibilní a zároveň chtějí angličtinu studovat intenzivně a efektivně. Na druhou stranu ale bývá dražší, než jiné typy kurzů.

Individuální výuka obvykle nabízí individuální přístup i rozvrh. Zároveň je díky tomu, že je lektor k dispozici jen vám, nebo jen několika málo dalším lidem, velmi intenzívní. Jakýkoli problém, který máte, můžete okamžitě konzultovat.

Individuální výuka je nejefektivnější

Lektor v kurzu vychází maximálně vstříc přáním a potřebám klienta. Obvykle se nemusíte ohlížet na někoho jiného, a pokud vám nějaká oblast není jasná, procvičovat ji tak dlouho, jak je potřeba. Individuální výuka angličtiny jasně cílí na problematickou oblast. Můžete procvičovat gramatiku, rozšiřovat slovní zásobu, pilovat konverzaci nebo poslech. Záleží vlastně jen na vás.

Individuální kurzy mohou mít všeobecnou náplň, mohou být ale i specializované – není problém trénovat Business English, americkou formu angličtiny nebo specifickou slovní zásobu. Kromě klasických individuálních kurzů, které probíhají několikrát denně, je možné si domluvit intenzívní jazykový pobyt – ať už týdenní nebo delší.

Tipy na individuální výuku angličtiny v Praze

Pokud se chcete zlepšit v angličtině a máte problémy s časem, využijte služby některé z jazykovek, které nabízejí individuální kurzy. Patří mezi ně například Jazyková škola Elvis. Nabízí individuální výuku obecné angličtiny, ale i specializované kurzy. Jejich kompletní přehled s bližšími informacemi o cenách a možnostech zaměření, najdete na stránce individuální výuka angličtiny.

London Institute nabízí výuku angličtiny šitou individuálně na míru také. Pro více informací pokračujte na stránku individuální výuka angličtiny.