Letní kurzy angličtiny

Prázdniny jsou především pro studenty dobou většího volna. Proč tedy tento volný čas nevyužít efektivně? Letní kurzy angličtiny nabízí v období letních prázdnin zdokonalení v angličtině a v mluvené angličtině především.

Jak se rozdělují letní kurzy angličtiny?

Před nástupem do kurzu se ve většině jazykových škol vypracovává vstupní test, podle kterého se studenti rozdělí do skupin podle znalostí.

Většina jazykových škol, které letní kurzy nabízí, rozděluje letní kurzy angličtiny podle intenzity, tzn. jak dlouho kurz trvá a kolik hodin týdně v kurzu strávíme. Někdy se také rozdělují na standardní a konverzační, kde je kladen důraz na mluvenou angličtinu.

Kdo vyučuje letní kurzy angličtiny?

Kurzy vyučují především rodilí mluvčí z Velké Británie, USA, Kanady nebo Austrálie. Někdy jsou učitelé také Češi, kteří ale působí dlouhou dobu jako učitelé angličtiny a mají s ní velké zkušenosti.

Kam se přihlásit k letnímu kurzu v Praze?

Jazyková škola Elvis nabízí letní kurzy angličtiny zaměřené podle úrovní znalostí, takže Vám padne přímo na tělo. Kvalitní letní kurzy angličtiny nabízí jazyková škola London Institute, která se zaměřuje i na večerní, intenzivní a konverzační kurzy.

Nechcete angličtinu? Zkuste další světové jazyky

Mimo letních kurzů angličtiny můžete studovat také jiné jazyky. Oblíbené jsou letní kurzy španělštiny nebo letní kurzy francouzštiny.